Zlato z Ostravy pro naše Juniorky

První letošní závod ČESKÉHO POHÁRU se odehrál 11.4. v Ostravě. Závodily jsme zde opět se třemi týmy – Žákyně, Kadetky, Juniorky. Vypíchnout musíme zejména výsledek týmu Juniorek, které po vydařeném výkonu, bez větších zaváhání obsadily příčku nejvyšší. Děvčata, patří vám velká gratulace!

První dvě zlaté v roce 2026

Poslední březnový víkend jsme se zúčastnili našeho prvního teamgymového závodu v roce 2026 - VYŠEHRADSKÝ POHÁR.

V kategoriích Kadetky B a Junior B jsme si odvezli zlaté medaile. Tomu říkáme povedený start letošní sezóny.